Hakkımızda

Biliyoruz ismi görünce aklında birkaç soru işareti oldu ama merak etme hemen anlatıyorum.

Toplumunun çeşitli bireyleri tarafından girişimciliğin “boş iş” olarak adlandırılmasına nazire yapmak amacıyla Şubat 2019’da ilk bölümümüzü yayınladık. Bir buçuk yıla yakın bir zaman boyunca yayınlarımıza devam ederken bir şey fark ettik. Bu ön yargılar yalnızca girişimcilik için değil, sanattan spora, oyunlara, yogaya kadar pek çok alanda boy gösteriyor.

O zaman biz de dedik ki daha çok insan kendini anlatabilsin ve böylece daha çok insan başkalarını anlayabilsin. Kendisi ve başkaları adına maddi-manevi değerler üretmek için çalışıp, didinen ama bu mücadelesi sonucunda “hah bırak bu boş işleri” denilen kendi alanında tecrübe sahibi “boş işçilerle” bu çatı altında bir araya gelelim. Beraber sesimizi duyurabilecek olduğumuz, sözün uçup gitmediği bir çatı inşaa edelim.

Hedefimiz bu çatı altında, girişimcilik-inovasyon, yoga, meditasyon, psikoloji, oyunlar, tiyatro, şiir, spor, kariyer, yazılım, tasarım gibi hem profesyonel hem de sosyal hayata dönük zengin içerikler sunan, günden güne büyüyüp, gelişen ve öğrenen bir aile olabilmek.

Kapımız açık, seni bekliyoruz, durma gel hadi.